Flash Nesnesi görüntülenemedi.
KURUMSAL
MARKALAR
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLAR
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
İLETİŞİM
Türkiye distribütörlüğünü Eczacıbaşı Topluluğu'nun yürüttüğü, Kanyon'da açılan ilk mağazası ve sonrasında Caddebostan'da açılan mağazası ile büyük ilgi gören Villeroy & Boch Sofra ürünleri birbirinden farklı tarzda ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap ediyor. Ayrıca İtalyan tasarım markası olan Egizia ( cam,altın ve gümüş kaplama hediyelik ürünler) ve 120 yılı aşkın süredir Alman çelik ürünleri markası olan Rösle markalarının da Türkiye distribütörlüğünü yapan Villeroy & Boch Sofra mağazaları, sofra ürünleri ( Porselen, çatal bıçak ve kristal-cam ürünler) yanısıra vazo, karaf, tepsi, tencere, tava ve her çeşit mutfak gereçleri ürünlerini satışa sunmaktadır.
260 yılı aşan Villeroy & Boch markasının ; Kır ile kent yaşamını buluşturan, pastoral hayatın doğal temalarını sofralara taşıyan "Country", yıllarca modası geçmeyen en önemli davet masalarının ve evlilik listelerinin vazgeçilmezi "Classic" ve modern hayatın ve yemek trendlerinin ihtiyaçlarına cevap veren göz alıcı formlardaki "Metropolitan" konseptlerindeki ürünleri, mağazalarda sergilenmektedir.Villeroy & Boch Hakkında:

Avusturya-Macaristan İmparatoriçesi Maria Theresa tarafından verilen Lüksemburg'da "İmparatorluk Fabrikası" kurma imtiyazı, Villeroy & Boch'un 260 yılı aşan öyküsünün en önemli kilometre taşını oluşturuyor. Sekiz kuşaktır aynı ailenin yönetiminde faaliyetini sürdüren Villeroy & Boch, "yüksek kaliteli ürünler ve herkes için ulaşılabilir fiyatlar" hedefinden asla taviz vermedi. Şirket, en prestijli kraliyet ailelerini müşterileri arasında bulundururken bile bu durum değişmedi. Ustalık ve geleneğin tasarım ve yenilikçilikle birleşmesiyle, Villeroy & Boch ürünleri kral sofralarından, yaşama zevki duyan herkesin masasına ulaştı.

Yaklaşık 100 yıldır, her yeni Papa'ya kendisi için özel olarak tasarlanmış bir yemek takımı hediye edilmesi bir Villeroy & Boch geleneği haline gelirken, Villeroy & Boch kullanan ünlüler ise uzun bir liste oluşturuyor. Prenses Diana, Ağa Han, Onasis, Belçika, Yunanistan, İspanya Kraliyet Aileleri, Fransız ve Alman Cumhurbaşkanlığı sarayları bu listede ilk göze çarpanlar. Dünyanın pek çok ünlü otel ve restaurantında sofraları süsleyen Villeroy & Boch, Titanik'in dillere destan masalarında da yer almıştı.

Detaylı bilgi için: www.villeroy-boch.com
Sorularınız için: Villeroy & Boch Kanyon Mağaza Tel: 0212 353 04 88 /89 e-posta: villeroybochsofra@eczacibasi.com.tr

Villeroy & Boch Bride's Card ile Evlilik Listesi avantajları ve Villeroy & Boch Perfect Present Hediye Kartı için mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Poligon Interactive